Поблизу міста Апостолове сталася дорожньо-транспортна пригода за участю пасажирського автобуса міжнародного сполучення та вантажного автомобіля Mercedes Sprinter. Унаслідок аварії травмувалися двоє людей. Про це повідомляє телеграм-канал “База: Дніпро та область”.
За попередньою інформацією, автобус, що належить перевізнику ТОВ «Тур-Комфорт Бус», виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з вантажівкою.
На момент аварії в салоні автобуса перебували шестеро пасажирів. У результаті зіткнення травми голови дістали пасажирка автобуса та водій Mercedes Sprinter. Їм надали необхідну медичну допомогу.
За попередніми даними, обидва водії були тверезими. Обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди встановлюють правоохоронці.
