Сьогодні, 2 вересня, з 12:00 у Марганецькій, Томаківській та Мирівській громадах тимчасово припиняється водопостачання з насосної фільтрувальної станції ІІ підйому. Причиною є технічні проблеми, про що повідомив виконавчий комітет Марганецької міської ради.
Мешканців просять терміново зробити максимальний запас води для забезпечення потреб на час усунення неполадок.
