Комунальне підприємство «Комбінат комунальних послуг ММР» вирішило придбати другий автомобіль Skoda KODIAQ за 1 900 000 грн. Це стало відомо з нового тендеру на Prozorro, який передбачає витрати на ще один автомобіль, окрім вже придбаного Skoda KODIAQ за 1 540 000 грн, повідомляє спільнота “Місто Марганець” у Facebook.
ерший Skoda KODIAQ був куплений у фірми, пов’язаної з мером міста. Тепер же комунальне підприємство планує нову покупку за 1 900 000 грн без ПДВ.
В технічній специфікації зазначено, що рік випуску автомобіля має бути не раніше 2023 року, і він повинен мати відеореєстратор.
Початок аукціону заплановано на 19 липня.
Нагадаємо, що минулий тендер виграла фірма «Агро-хліб», яка належить меру міста Геннадію Боровику.
