У прифронтовому Марганці будуватимуть дім за 75 мільйонів

У прифронтовому Марганці будуватимуть дім за 75 мільйонів | Прихист

17 Січня 2024

Анна Целуйко

В Марганці вирішили збудувати дім за 75 мільйонів грн. Про це повідомив дніпровський активіст Денис Селін у Facebook та опублікував посилання на відповідний тендер Марганецької міської ради.

141553

При цьому роботи планують завершити в 2024 році, незважаючи на те, що місто чи не щодня перебуває під ворожими обстрілами. Від місця на вулиці Бульварній, де збираються вести будівництво, до окупованого Енергодара лише 10 кілометрів.

За даними Селіна, договір на будівництво підписали без конкурсу, обравши компанію “Альфабуд”, яка входить до орбіти Геннадія Гуфмана — колишнього голови ОПЗЖ на Дніпропетровщині.

“Якщо міський голова обраний від ОПЗЖ, то схоже і фірма забудовник має бути з тієї ж орбіти. Це зовсім не складно, якщо обирати компанію без конкурсу”, — зазначає Селін.

Окрім того, за словами активіста, вартість робіт завищена.

“Виходить 1 кв. м буде коштувати 37,3 тис гривень. Тобто біля 1000$ за 1 кв. м. Якщо подивитися за скільки зараз продають квартири на вторинному ринку в м. Марганці, то побачимо, що квартиру на 38 кв. м продають за 140 тис. грн., або 3700 грн.(100$) за 1 кв. м. В десять разів дешевше. Ціни на вторинному ринку в Марганці коливаються від 100$ до 250$ за 1 кв. м. А ціна 1000 $ за квадрат, вища навіть цін на новобудови на околицях Дніпра”, – пише Денис Селін.

151541

Питання, чи доречно витрачати майже 40 мільйонів під час війни на будівництво в місті, яке не є 100 % захищеним від ворожих атак та обстрілів, є риторичним. Просимо всіх відповідальних осіб звернути увагу на дану закупівлю та надати їй свою оцінку.

Коментарі
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x