Екс-регіонал Андрій Шипко очолив Національний інститут раку

Екс-регіонал Андрій Шипко очолив Національний інститут раку | Прихист

10 Березня 2021

Admin

Екс-регіонал Андрій Шипко став директором Національного інституту раку. На цю посаду його призначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє сайт «Новое время». На цій посаді Шипко замінив Олександра Яцина, до цього він був першим заступником директора. Нове призначення на своїй сторінці у «Фейсбук» прокоментувала народна депутатка України Ольга Стефанишин.

«Сьогодні по-тихому і без зайвого шуму міністр віддав один із ключових медичних закладів країни у руки Андрія Шипка. Щорічний бюджет Інституту 220 млн грн. Додатково Інститут має 1.5 мільярди на ремонт і створення клінічної бази цього року. Ними пан Шипко буде розпоряджатися на пару з міністром Степановим», — відзначила вона. Також Стефанишин опублікувала фото листування екс-нардепа під час роботи у Верховній Раді. Він нібито намагається вирішити питання «ліцензування медпрактики».

До 2014 року Андрій Шипко був членом «Партії регіонів», а потім групи «Відродження». Голосував за “диктаторські закони 16 січня» під час Революції Гідності.

Майже рік тому Андрій Шипко брав участь в конкурсі на голову Національної служби здоров’я України, але після одного з етапів вибув.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини