Чотирьох посадовців затримано на хабарі

Чотирьох посадовців затримано на хабарі | Прихист

01 марта 2021

Олег Исаченко

На Дніпропетровщині затримали на хабарі одразу чотирьох посадовців: серед них двоє голів ОТГ, голова РДА та головний архітектор. Зловмисники вимагали майже 300 000 гривень. За гроші обіцяли вирішити питання різного роду: від дозволів на польоти повітряних куль до зміни цільового призначення земель.

Одного із голів ОТГ затримали під час отримання ним 20 000 гривень. Загалом він вимагав  2 500 доларів США за надання дозволу на польоти повітряних куль на території громади.Інший голова ОТГ вимагав 50 0000 гривень за дозвіл на рекламні носії біля сільради. Після нарахування 3 000 гривень чоловіка затримали.Головний архітектор  однієї із райдержадміністрацій вимагав 40 000 гривень також за розміщення рекламних носіїв на території однієї з ОТГ. Затримали зловмисника після отримання ним на картковий рахунок 16 000 гривень.

Голова РДА вимагала 5 000 доларів США за зміну цільового призначення 2 га земельної ділянки з «ведення особистого сільського господарства» на «індивідуальне садівництво». Затримали зловмисницю після того, як вона отримала 5 000 гривень на паливну картку однієї із мереж АЗС.

Наразі всім чотирьом зловмисникам повідомили про підозри за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. 

Вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Другие новости