Хто може отримати субсидію на електроопалення?

Хто може отримати субсидію на електроопалення? | Прихист

28 Січня 2021

Admin

З 1 січня в Україні встановлений єдиний тариф на електроенергію. У зв'язку з цим родини, які використовують електроопалення, мають змогу оформити житлову субсидію. Повідомляє офіційний сайт Нікопольської міської ради.
Для цього в Управління соціальної політики треба надати заяву про призначення та надання субсидії у грошовій формі; декларацію та витрати осіб, що звернулись по допомогу; довідку про склад сім'ї. Якщо використовуються одночасно електро та газове опалення, то субсидія призначається тільки на один вид опалення.

Тому при поданні документів в заяві особа повинна зазначити, на який вид опалення йому призначати субсидію. При розрахунку житлової субсидії, інформацію про характеристику житла, види опалення, розмір плати за житлово-комунальні послуги надають організації – постачальники цих послуг.
Для отримання субсидії електропалення повинно бути офіційно зареєстроване в енергопостачальній організації. За відсутності офіційно зареєстрованого опалення будуть враховуватись тільки соціальні норми для користування електропостачання, які встановлюються щомісячно на родину від 90 кВт, але не більше 190 кВт. При цьому, соціальну норму житла для надання субсидії на опалення встановлено в розмірі 13,65 кв.м на одну особу та додатково 35,22 кв.м на домогосподарство. Тобто 48,87 кв.м на одну особу, але не більше від опалюваної площі квартири (будинку). Розрахунок субсидії на електроопалення проводиться виходячи з опалюваної площі квартири (будинку) та з врахуванням регіональних коефіцієнтів.


В опалювальний період у будинках (квартирах), де є зареєстроване електроопалення, норматив споживання електричної енергії на 1 кВ м складає 30 кВт/год на 1 кв.м.
Право на призначення субсидії мають родини, у яких розмір оплати за комунальні послуги перевищує обсяг визначеного Кабміном обов’язкового платежу. Для кожної родини він визначається окремо в залежності від сукупності доходу.
Більш детальна інформація, за телефоном:(066) 948 31 06.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини