Чи буде в селі Чкалове дитячий садок?

Чи буде в селі Чкалове дитячий садок? | Прихист

09 Жовтня 2020

Анна Целуйко

Декілька тижнів тому на електрону пошту “Прихисту” надійшов лист, в якому батьки маленьких громадян села Чкалове зверталися до президента України, Кабінету міністрів та народних депутатів з проханням посприяти відновленню реконструкції дитячого садочка. 

На початку року, коли гостро стало питання щодо об'єднання Чкаловської ОТГ з іншою громадою, роботи на будівництві припинилися, об'єкт було викреслено із програми “Велике будівництво”, а гроші перенаправлені на інший дитячий садок. 

Через значний суспільний резонанс та незгоду батьків з відсутністю повноцінного дошкільного закладу в селі, було прийнято рішення відновити будівельні роботи.  Так, на завершення реконструкції будівлі дитячого садка було виділено вісім з половиною мільйонів гривень з обласного бюджету та більше 16 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.  За попередньою інформацією, замовник робіт, яким виступає департамент капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації, гарантує закінчення робіт до кінця поточного року. 

Тож сподіваємося, що новорічні свята маленькі жителі села зустрінуть в оновленому садочку.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини