Пісні, народжені в АТО, нарешті заспівали і в Нікополі

Пісні, народжені в АТО, нарешті заспівали і в Нікополі | Прихист

02 июля 2020

Анна Целуйко

Вже четвертий рік поспіль всеукраїнський фестиваль солдатської пісні розчулює серця та бентежить душу. Започаткований у Дніпрі музичний проект перетворився в глобальний військово-патріотичний рух. За ці роки “Пісні, народжені в АТО” слухали та співали в Києві, Горлівці, Миколаєві, Запоріжжі, Умані, Івано-Франківську, Харкові та Полтаві. Цього року із лауреатами фестивалю нарешті познайомилися і в Нікополі — Олександр Клєц, Вячеслав Купрієнко і Сергій Бойко майже дві години дарували містянам свою творчість.

Зазначимо, що “Пісні, народжені в АТО” приїхали до нашого міста завдяки плідній співпраці заступника голови Дніпропетровської ОДА Володимира Юрченка, засновника благодійного фонду “Майбутнє Нікопольщини”  Руслана Олійника та за підтримки народного депутата Дениса Германа.  «Пісні, народжені в АТО” – унікальний фестиваль, з особливим колоритом, який нікого не залишив байдужим. Після таких заходів розумієш, що українці — сильні, єдині та непереможні. 

Ми щиро вдячні усім офіцерам, волонтерам, медикам за безсонні ночі на передовій, вдячні організаторам та ініціаторам концерту за можливість бути ближче до наших героїв.

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Другие новости