У Генпрокуратури України жіноче обличчя: Венедіктова

У Генпрокуратури України жіноче обличчя: Венедіктова | Прихист

17 Березня 2020

Admin

Відсьогодні Генеральним прокурором України призначена Венедіктова Ірина, яка замінила на посаді Руслана Рябошапка. Ще на початку березня Верховна Рада висловила недовіру ексголові ГПУ та відправила його у відставку.
Ініціатором призначення Венедіктової на посаду Генерального прокурора став сам президент України Володимир Зеленський. Під час виборів президента у 2019 році Ірина Венедіктова була членом "ЗеКоманди" і відповідала за судову реформу. У грудні 2019 року Ірина Валентинівна була призначена в.о. голови Державного бюро розслідувань президентом України Зеленським.

Із висновку Комітету Верховної ради України: 

На посаду Генерального прокурора може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту та стаж роботи в галузі права не менше десяти років, володіє державною мовою, має високі морально-ділові, професійні якості та організаторські здібності, та не має заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини.

Проаналізувавши зазначений проект Постанови, вивчивши відомості стосовно кандидата на посаду Генерального прокурора Венедіктової І.В., зокрема, про її громадянство, освіту, трудову діяльність, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, а також відомості про судимість кандидата, члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України надати згоду на призначення Президентом України Венедіктової Ірини Валентинівни на посаду Генерального прокурора та прийняти відповідну постанову.

Біографічна довідка: 
Ірина Венедіктова уродженка міста Харків. Народилася у сім`ї юристів 21 вересня 1978 року.
Професорка, юристка, докторка юридичних наук. Отримала освіту у Харківському національному університеті внутрішніх справ.
Є арбітром Міжнародного комерційного арбітражного суду при торгово-промисловій палаті України.

Особистий профіль генпрокурорки у мережі Facebook https://www.facebook.com/irina.venediktova.31

 

Коментарі
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x