Розгляд справи, через яку «замінували» Нікопольський суд, продовжиться за закритими дверима

Розгляд справи, через яку «замінували» Нікопольський суд, продовжиться за закритими дверима | Прихист

06 Грудня 2019

Администратор

Сьогодні у Нікопольському міськрайонному суді відбулось продовження слухання кримінальної справи щодо подвійного вбивства, скоєнного у 2016 році.

6 грудня Нікопольський міськрайонний суд тимчасово припинив свою роботу у зв’язку із повідомленням про загрозу терористичного акту, пов’язаним із розглядом цієї справи. Розгляд резонансної справи триває декілька років. Чергове засідання відбулось сьогодні о 14:00 Задля забезпечення громадського порядку та запобіганню можливого терористичного акту на території суду від самого ранку працювали вибухотехніки та декілька десятків правоохоронців. До зали суду потрапляли через поліцейський «кордон».

Головуючий суддя зазначив, що адвокат підсудних вже майже рік не з’являється на судові засідання з поважних причин. Якщо адвокат не змінить своє ставлення до суду та судового процесу, обвинуваченим буде наданий державний правозахисник. Під час слухання прокурор надав суду клопотання, в якому наполягав на закритому судовому засіданні. Після наради суддя задовольнив клопотання. Представники ЗМІ були змушені покинути залу суду. Надалі всі слухання цієї справи будуть проходити лише у закритому режимі.

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини