В Нікополі вперше пройшов фестиваль «Майстерня міста»

В Нікополі вперше пройшов фестиваль «Майстерня міста» | Прихист

11 Липня 2019

Администратор

Протягом трьох днів у Нікополі просто неба проходив урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста». Організатори підготували для нікопольців різноманітну програму, яка включала в себе виставки, лекції та майстер-класи. В рамках фестивалю почали створювати мурал на купецьку тематику, як проект покращення Старої частини міста.

 

 

В кінці третього дня відбувся Другий форум інтегрованого розвитку Нікополя, організований за підтримки німецького фонду GIZ.
Основні завдання, які ставлять перед собою ці два заходи – дати можливість різним людям почути думки один одного для спільного вирішення загальних проблем Нікополя (руйнація історичної спадщини, забруднення навколишнього середовища, доступність міста для людей з обмеженими фізичними можливостями). Основна ідея – працювати разом заради спільного удосконалення благоустрою.

 

Перша «Майстерня» зібрала здебільшого міських активістів та громадські організації, але важливо, щоб сюди приходили пересічні містяни з новими корисними ініціативами. Будьмо активними та згуртованими! І лише тоді нам вдасться змінити наше місто на краще!

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини