Стала відома дата наступної сесії Нікопольської міської ради

Стала відома дата наступної сесії Нікопольської міської ради | Прихист

22 Жовтня 2018

Администратор

31 жовтня відбудеться 41 сесія міської ради VII скликання. Вона пройде на четвертому поверсі у залі засідань Нікопольської міської ради. На сесію запрошують народного депутата України обраного в одномандатному виборчому окрузі № 35, депутатів обласної ради від міста Нікополя, керівника місцевої прокуратури, голову міськрайонного суду, начальника Нікопольського відділу поліції, почесних громадян міста, керівників підприємств і органів виконавчої влади, заступників міського голови, засоби масової інформації.

В останній день жовтня депутати планують розглянути питання щодо створення наглядових рад при комунальних підприємствах, затвердити положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Нікопольської міської ради, а також розгляд земельних питань, зокрема, встановлення орендної плати Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області за використання нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках за адресами: вул. Добролюбова, 54, Електрометалургів, 33, Княжа 83/1, Микитинська, 45 і проспект Трубників, 40. Окрім того, на сесії будуть розглядати питання пов’язані з внесенням змін до заходів на 2018 рік Програми соціального захисту населення міста на 2016 – 2018 роки «Турбота». Планують затвердити зміни до міської цільової програми «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2017-2019 роки», а також у новій редакції затвердять міську програму фінансової підтримки комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» на 2017-2019 роки. А ще наші обранці повинні затвердити зміни та доповнення до додатку 1 програми розвитку житлово-комунального господарства на 2017-2019 роки.

Наостанок голосуватимуть за виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста 9 місяців поточного року, внесення змін до бюджету міста на 2018 рік та інші питання.

photo5363970770801371603

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини