Як відбуватиметься покіс трави у Нікополі?

Як відбуватиметься покіс трави у Нікополі? | Прихист

07 Травня 2018

Администратор

31230316_2024849307789355_1463972364852133888_n

З настанням тепла у Нікополі виникли сезонні проблеми. Однією з них є  покіс трави. На минулому  тижні  журналіст #ГО_Прихист  дізнався у директора комунального підприємства «Міські автомобільні дороги -1» Олексія  Савченка, як відбуватиметься  покіс трави в цьому році.

-В минулому році нашим підприємством було оброблено 3 500 мільйонів м² зеленої зони Нікополя – розповідає Олексій Савченко.  –   Декілька разів косили у парку «Перемоги», узбіччя вздовж доріг і т.д. Приблизно така сама площа нами буде опрацьована і у 2018 році.  Але на кварталах ми плануємо збільшити кількість покосів.

Існують певні цикли.  Вони залежать від швидкості росту трави. У 2017 році протягом літа їх було сім.  Скільки циклів  буде в цьому році, залежить від погоди. В середньому  за добу зелена трава зростає  на 1 сантиметр.  Якщо піде дощ, а потім вийде сонце, то  трава  виросте відразу на 2 сантиметри.  Але якщо дощу не буде 30 днів трава не буде рости.

Покіс трави у місті розпочався ще у кінці квітня.  Вже викошена центральна частина Нікополя – проспект Трубників, парк «Перемоги». Далі покіс трави відбуватиметься згідно графіку, затвердженим управлінням житлово-комунального господарства.  Проте на підприємстві не  вистачає робочої сили. Користуючись нагодою, Олексій Савченко запросив  безробітних нікопольців до себе на підприємство. За його словами працювати на їхньому підприємстві цікаво.  Новим робітникам вони обіцяють гарну зарплатню та соціальний пакет.

На останок  очільник підприємства «Міські  автомобільні дороги – 1»  запевнив, що вони коситимуть траву стільки разів, скільки потрібно буде. Адже даний вид робіт фінансується з міської цільової програми фінансової підтримки.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини