Затвердили статути, купили частину стадіону «Трубник»

Затвердили  статути, купили частину стадіону  «Трубник» | Прихист

01 Квітня 2018

Администратор

IMG_4081

30 березня відбулась 33 сесія Нікопольської міської ради VII скликання, на якій були присутні 36 депутатів з 42. На початку сесії очільник міста Андрій Фісак вручив Почесні грамоти міського голови гравцям та меценатам команди ВК «Нікополь». Минулими вихідними волейболісти стали переможцями Чемпіонату України серед чоловічих команд другої ліги. Перед нагородженням усі присутні мали змогу переглянути найзапекліші моменти цих змагань. Відразу після нагородження депутати перейшли до порядку денного. За традицією першими розглянули земельні питання, серед яких надання дозволу КП «Центр соціальної торгівлі» на розробку проекту землеустрою, а саме відведення в постійне користування земельної ділянки для розміщення тимчасових споруд на вул. Електрометалургів, 33 В (район ринку «Вікторія»). Дане питання викликало жваве обговорення серед депутатів, але вони його не підтримали. Також депутати не надали дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання «ТРУБОСТАЛЬ» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на пр. Трубників. Водночас, депутатський корпус надав дозвіл Олександру Копилову на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Святительській для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Відразу після земельних питань наші обранці підтримали рішення про втрату чинності рішення Нікопольської міської ради від 31.08.12 «О реализации положения закона Украины «Об основах государственной языковой политики в городе Никополе». Дане рішення депутати не обговорювали. IMG_4080Незважаючи на те, що перед сесією біля міської ради ВО «Свобода» організувала пікет з вимогою скасувати мовне рішення 2012 року. Організаторів пікету прийшли підтримати 5 чоловік. Нагадаємо, 1 січня під час мітингу була ухвалена резолюція з вимогою до місцевих депутатів відмінити регіональний статус російської мови. Ще зимою Тетяна Біла (ВО «Свобода) передала результат прийнятої резолюції до міської ради. Прийняту резолюцію обговорили на всіх депутатських комісіях.
IMG_4070

Також на сесії депутати вирішили долю стадіону ім. О. І. Куценка («Трубник»). Вони надали згоду на придбання до територіальної громади міста Нікополя частин стадіону за 6 мільйонів гривень. Окрім того, депутатами була надана згода на безоплатну передачу майстерень, які знаходяться на території стадіону. Минулого року місто придбало першу частину стадіону, а тепер другу. Придбання останньої частини депутати обговорювали декілька останніх сесій. Проте і цього разу голова фракції «Відродження» Тетяна Обиденна запропонувала не підтримувати рішення щодо покупки частин вищезгаданого стадіону. На її думку, ціна покупки стадіону завелика. Вона пропонувала своїм колегам придбати стадіон за 4, 5 мільйона гривень. Проте її пропозиція не була підтримана. Говорила Тетяна Славівна й про не відповідність тренувальних залів. Незважаючи на виступ Обиденної, депутати прийняли позитивне рішення.
Затвердили депутати доповнення та зміни до переліку заходів до міської програми «Екологія 2018-2020». Зміни до програми були внесені у зв’язку із завершенням розробки проектно-кошторисної документації «Реконструкція каналізаційної насосної станції «Головна» по вул. Херсонська, 300 та будівництвом автоматизованої системи екологічного моніторингу стану атмосферного повітря на території міста й визначенням остаточного кошторису вартості робіт.
IMG_4077

Наприкінці сесії депутати заслухали звіти заступників міського голови Ольги Коник і Сергія Тихенка за підсумками роботи за 2017 рік щодо досягнень, проблемних питань та термінів їх виконання. Кожен депутат міг ознайомитися зі звітами на депутатському дні. Тому, під час сесії задавали звітуючим тільки питання. У Ольги Коник депутати цікавились харчуванням в школах, руйнуванням СШ №12, зарплатнею для тренерів КП «Спорт для всіх», розвитком спорту у віддалених районах міста та терміном канікул у школах. По питанню харчування у школах Андрій Фісак відразу дав доручення щодо його перевірки. Відносно руйнування СШ №12 Ольга Василівна відповіла, що там планують провести ремонтні роботи. Окрім того, дала вона відповідь й на питання щодо кількості канікул у школах протягом січня-березня. За її словами, оголошення карантину у місті дало змогу попередити епідемії грипу та кору в місті. До того ж, припиняли заняття й через погодні умови задля попередження травматизму дітей. Адже, в період негоди в місті травмувалось 18 чоловік, 8 з яких діти. Щодо розвитку спорту на віддалених районах міста Ольга Коник повідомили, що планують відкрити спортивний клуб на 3-й дільниці по вул. Микитина, 10.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини