Роману Жмурку (Мопа) та Денису Подоляку суд продовжив термін тримання під вартою на 2 місяці

Роману Жмурку (Мопа) та Денису Подоляку суд продовжив термін тримання під вартою на 2 місяці | Прихист

19 Квітня 2018

Администратор

2b10fd76395e8c40a

10 лютого 2016 року у Нікополі в автомобілі Geely Emgrand було скоєно вбивство Різвана Тапаєва та Іллі Боднара. Поліція затримала трьох підозрюваних – Дениса Подоляка, Романа Жмурка та Сергія Вороновського (Ворона). Відтоді пройшло більше 2-х років. Справу резонансного вбивства так і не доведено до кінця. 30 листопада 2017 року під час 21-го судового засідання батько одного із вбитих хлопців – Руслан Топаев підірвав дві гранати. В результаті вибуху гранат Руслан Топаєв та Сергій Вороновський загинули.

Як повідомляє сайт «Громадське», Нікопольський районний суд продовжив термін тримання під вартою на 2 місяці Роману Жмурку та Денису Подоляку, обвинувачених у вищезгаданій справі. У ході одного з останніх судових засідань сторона захисту звинувачуваних просила про домашній арешт. Посилаючись на незадовільний стан здоров’я підзахисних та недостатню доказову базу. Прокуратура наполягала про продовження арешту. Суд задовольнив клопотання прокуратури і продовжив арешт обвинувачуючим, продовживши термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у Дніпровській установі виконання покарань №4 до 19 червня. На судовому засіданні були допитані два свідки. Один – понятий, який був присутній під час вилучення зброї у Романа Жмурка в день вбивства. А також свідок бійки, яка сталася 31 січня 2016 року між двома угрупуваннями. За версією слідства, саме ця бійка і слугувала причиною конфлікту, який став причиною вчинення злочину.  Допитав суд брата вбитого Різвана – Аслана, котрий після смерті батька отримав статус потерпілого у цій справі. У той час суд наголосив, що родичів третього обвинуваченого у цій справі – Сергія Вороновського – можуть визнати потерпілими тільки у випадку надходження від них відповідної заяви. Поки що такий документ до суду не надходив.

У цій справі прокуратура планує допитати іще 10 свідків, в тому числі і Яна Яцишина. За інформацією прокуратури він перебуває у розшуку.

Наступне судове засідання по справі резонансного вбивства призначено на 8 червня об 11.00.

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини