Вже за місяць Нікополь очікує унікальна подія!

Вже за місяць Нікополь очікує унікальна подія! | Прихист

09 Березня 2018

Администратор

28795800_2003973389876947_5120376503242063872_n

УВАГА!
Вже за місяць Нікополь очікує унікальна подія! За підтримки ГО “Батьки за вакцинацію” (http://www.bzv.org.ua/) до нас з лекцією завітає Федір Лапій – головний київський імунолог, кандидат наук, доцент, автор більше 40 друкованих праць, співавтор навчального посібника „Актуальні питання вакцинопрофілактики інфекційних хвороб у дітей”, національних підручників «Дитяча імунологія» та «Дитячі інфекційні хвороби». У першу чергу, запрошуємо на зустріч лікарів, які безпосередньо пов’язані з процесом вакцинації дітей та дорослих, медичний персонал амбулаторій та лікарень.
Проте, кожен хто цікавиться дитячою імунологією, у кого є питання до провідного фахівця з питань вакцинації, батьки, які мають сумніви та страхи щодо цього питання, майбутні студенти-медики – усіх запрошуємо та чекаємо!
Працює попередній запис на лекцію – https://docs.google.com/…/1-aEeeVYPyxBHu-JwkWgNy0mSPZ8…/edit
Також можна написати особисте повідомлення координатору Марина Воробьёва (Marie Sparrow) , щоб дізнатися про деталі зустрічі та забронювати місце.
Просимо максимально поширити цю інформацію та запросити усіх, кому цікава тема вакцинації.
Попередня інформація: лекція відбудеться у приміщенні 7 та 10 амбулаторій за адресою: вул.Херсонська 56 (район центрального ринку). Місце та час зустрічі можуть бути змінені за виключних обставин. Слідкуйте за оголошеннями у групі ГО “ПРИХИСТ”.

Коментарі
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x