Учні «Центру освіти для дорослих» отримали сертифікати

Учні  «Центру освіти для дорослих» отримали сертифікати | Прихист

06 декабря 2017

Администратор

IMG_0198

2 грудня, у Палаці урочистих подій  презентували проект «Центр освіти  для дорослих» та вручили сертифікати його учасникам.

 Даний центр був створений на весні поточного року при КЗ «Нікопольська школа мистецтв №1».  Це стало можливим завдяки гранту «Музика змін», який втілює в життя школа мистецтв протягом п’яти місяців. Найголовнішим є популяризація роботи громадських організацій спільно з державними структурами.

Перші заняття у центрі пройшли на початку липня. Тоді, тренери «Центру освіти для дорослих» запрошували усіх бажаючих навчитися грі на гітарі й фортепіано;  в етно-студію; студію образотворчого мистецтва; курси з мокрого валяння шерстю (нуофелтінг).   Окрім того, школа мистецтв, разом зі своїми партнерами по гранту  – бібліотекарями, в одну з липневих п’ятниць провела квест  «Ніч наступає, все оживає» .

IMG_0167 Програмою освітнього центру були передбаченні психологічні тренінги. Такі як, «Відповідальне батьківство», «Попередження професійного вигорання. Конфліктологія», «Лідер. Спікер. Партнер» та інші.

У суботу, в Палаці урочистих подій підбили підсумки 5-місячної роботи. Слухачі всіх курсів, окрім вокалу отримали сертифікати, які засвідчують навчання у «Центрі освіти для дорослих».  Разом з ними отримали сертифікати й ті, хто проходив психологічні тренінги. Під час вручення присутні мали змогу переглянути виставку картин й різноманітних доробок, яка була підготовлена силами дорослих учнів школи мистецтв.

IMG_0180

За словами директору  Нікопольської школи мистецтв №1 Ольги Пастушок, наразі «Центр освіти для дорослих» об’єднує більше 500 людей. Попри закінчення проекту заняття будуть продовжуватися, обіцяє керівник закладу.

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Другие новости