Учні «Центру освіти для дорослих» отримали сертифікати

Учні  «Центру освіти для дорослих» отримали сертифікати | Прихист

06 Грудня 2017

Администратор

IMG_0198

2 грудня, у Палаці урочистих подій  презентували проект «Центр освіти  для дорослих» та вручили сертифікати його учасникам.

 Даний центр був створений на весні поточного року при КЗ «Нікопольська школа мистецтв №1».  Це стало можливим завдяки гранту «Музика змін», який втілює в життя школа мистецтв протягом п’яти місяців. Найголовнішим є популяризація роботи громадських організацій спільно з державними структурами.

Перші заняття у центрі пройшли на початку липня. Тоді, тренери «Центру освіти для дорослих» запрошували усіх бажаючих навчитися грі на гітарі й фортепіано;  в етно-студію; студію образотворчого мистецтва; курси з мокрого валяння шерстю (нуофелтінг).   Окрім того, школа мистецтв, разом зі своїми партнерами по гранту  – бібліотекарями, в одну з липневих п’ятниць провела квест  «Ніч наступає, все оживає» .

IMG_0167 Програмою освітнього центру були передбаченні психологічні тренінги. Такі як, «Відповідальне батьківство», «Попередження професійного вигорання. Конфліктологія», «Лідер. Спікер. Партнер» та інші.

У суботу, в Палаці урочистих подій підбили підсумки 5-місячної роботи. Слухачі всіх курсів, окрім вокалу отримали сертифікати, які засвідчують навчання у «Центрі освіти для дорослих».  Разом з ними отримали сертифікати й ті, хто проходив психологічні тренінги. Під час вручення присутні мали змогу переглянути виставку картин й різноманітних доробок, яка була підготовлена силами дорослих учнів школи мистецтв.

IMG_0180

За словами директору  Нікопольської школи мистецтв №1 Ольги Пастушок, наразі «Центр освіти для дорослих» об’єднує більше 500 людей. Попри закінчення проекту заняття будуть продовжуватися, обіцяє керівник закладу.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини