Збираємось до школи

Збираємось до школи | Прихист

10 Вересня 2017

Администратор

Збираємось до школи

Цілий навчальний рік школярі та їх батьки чекали літа: теплих промінчиків сонця, моря, цікавих подорожей по Україні та за її межами. Здавалось би, тільки розпочались довгоочікувані канікули, а на дворі серпень. Час збиратись до школи, коледжу, інституту. Багатьом дітлахам разом з батьками не вперше у житті доведеться готуватись до початку нового навчального року. Як правило, діти полюбляють обирати новенькі зошити, олівці, пенали, щоденники… Іноді, дорослі малечі говорять: – Краще ти б так навчався, аніж канцтовари обирав(ла). Проте, майбутні першокласники нинішнього року вперше збираються до школи.
Сьогодні, у Нікополі зовсім немає проблем з покупкою канцтоварів. Вони продаються скрізь: на ринку і в магазинах. Тільки відрізняються у ціні. Так само, не має проблем з покупкою шкільної форми. Її ціна залежить від якості. Наприклад, костюм майбутньому першокласнику(штани та піджак) можна придбати за 350 грн, сорочку – за 150 грн, а туфлі – за 250 – 300 грн. Всього батькам хлопчика доведеться витратити тільки на одежу 750-800 грн. А скільки ж, тоді коштуватиме шкільна форма для дівчинки? – запитаєте Ви. Порахуймо разом. Спідниця – 150-200 грн, блузка – 200 грн, туфлі – 250 – 300 грн, банти – 25 грн. Разом виходить 625 – 725 гривень. І це лише одяг! Окрім одягу першокласнику знадобиться портфель. Його вартість залежить від якості та розміру й коштує він від 300 до 700 грн. І найголовніше канцтовари. У першому класі їх потрібно не багато, в порівнянні з іншими класами, але потрібно. Згадайте, у 1-му класі багато друкованих зошитів. Найдешевші канцтовари можна знайти у магазині «Аврора», який знаходиться в районі пл. Незалежності – культурно-розважального центру «Еліт Клуб» і наповнити портфель першокласника.
У першому класі дитині знадобиться декілька тоненьких зошитів у клітину та косу лінію, гумка, простий олівець, ручка з синьою пастою, обкладинки для зошитів і підручників, альбом для малювання, фарби, кольоровий папір, клей, пластилін, лінійка, ножиці, кольорові олівці, папка для зошитів. Для покупки канцтоварів у перший клас потрібно буде витратити приблизно 200 грн.
Звичайно, старшокласники витратять більшу суму грошей на канцтовари. Адже їм потрібно придбати зошити різної товщини, обкладинки на підручники, простий олівець, ручку з синьою пастою, маркери, файли для паперів, листи А4, лінійку косинець і т.д. При покупці зошитів радимо звертати увагу на чіткість клітинок та ліній у зошитах, від цього залежить здоров’я вашої дитини. Окрім канцтоварів, учням старшої школи на початку вересня можливо знаходиться купувати контурні карти, посібники, підручники. Якщо ж і доведеться вашій дитині щось купляти з літератури, не вагайтесь і йдіть відразу у магазин «Ранок», який знаходиться на першому поверсі ПТУ № 42.
Вдалого навчального року!

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини