18 сесія Нікопольської міської ради!

18 сесія Нікопольської міської ради! | Прихист

30 Березня 2017

Администратор

IMG_2480

Сьогодні пройшла 18 сесія Нікопольскої міської ради VII скликання. В голосуванні брали участь 36 депутатів.
Були затверджені, як завжди, питання про довгострокову оренду землі – багато проектів підтримали (проголосували всі депутати), але деякі з них і не схвалили (наприклад пропозицію Юхно Максима Володимировича).
Прийняли рішення про одноразову допомогу в розмірі 30тис.грн.нікопольчанці, у якої дуже хворий чоловік – це вразило!
Ще не маловажним питанням сьогодні було, призначення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради- Тихенко С.В.- рішення було прийнято. Його прийняли одноголосно! Ні у кого з 36 депутатів не було ніяких заперечень з цього приводу, а тільки напутні слова … навіває на думку, що домовилися між собою …Але рішення прийнято і будемо сподіватися , що пан Тихенко буде на 100 відсотків справлятися зі своїми завданнями.
Ще одним ключовим моментом сьогоднішнього сесії був вихід 10 осіб з наглядової ради. Серед них були депутати. Залишаються питання: з яких причин він був розформований? І як депутати могли входити до його складу, якщо він повинен формуватися з громадських організацій, для того, щоб контролювати роботу міської адміністрації? І що найцікавіше, відразу 10 осіб, В ОДИН ДЕНЬ, написали свої заяви …
Ми, як громадська організація, офіційно заявляємо, що будемо намагатися увійти до наглядової ради. І дуже хочемо запросити на інтерв’ю Віталія Журавльова, для істотного діалогу.
Чекаємо коментарів та уточнень від інсайдерів і небайдужих громадян.

Коментарі
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x