Російські окупанти продовжують тероризувати мирне населення Нікопольщини. Черговою ціллю ворога став цивільний автомобіль у Марганці, у який влучив FPV-дрон.
За попередньою інформацією, внаслідок атаки поранення отримали троє людей. Наразі дані щодо постраждалих уточнюються.

Фото з місця події оприлюдним телеграм-канал «Марганець Інфо». На кадрах зафіксовані наслідки чергового удару по цивільному об’єкту.
