На Нікопольщині через атаки дронів загинула жінка та постраждали п’ятеро людей

На Нікопольщині через атаки дронів загинула жінка та постраждали п’ятеро людей | Прихист

21 Червня 2026

Admin

Протягом доби російські війська продовжували атакувати населені пункти Дніпропетровської області. Найбільше постраждав Нікопольський район.

У Марганці ворожий FPV-дрон влучив у цивільний автомобіль. Травм зазнали 54-річний водій, 52-річна жінка та її 33-річний син.

Під час ще однієї атаки у місті постраждали 49-річний чоловік та жінка.

Того ж вечора внаслідок удару дрона загинула 70-річна мешканка Марганця. Ворожий безпілотник поцілив у мопед, на якому вона пересувалася.

Крім того, під ворожими ударами опинилися Синельниківський і Самарівський райони. У місті Шахтарське через атаку безпілотників поранення отримав 64-річний чоловік. У Васильківській громаді внаслідок удару керованою авіабомбою постраждали двоє людей. Також поранень зазнали шестеро співробітників відділення поліції № 5 Синельниківського районного управління поліції.

У Губиниській громаді Самарівського району постраждали четверо людей. Чоловіка 51 року та жінок віком 36 і 65 років госпіталізували.

Поліцейські продовжують документувати наслідки ворожих атак та фіксувати воєнні злочини.

Про це повідомили у поліції Дніпропетровської області.

photo_2026-06-21_10-55-39 (2) photo_2026-06-21_10-55-39 (3) photo_2026-06-21_10-55-39 (4) photo_2026-06-21_10-55-39 (5) photo_2026-06-21_10-55-39 (6) photo_2026-06-21_10-55-39 (7) photo_2026-06-21_10-55-39 photo_2026-06-21_10-55-40 (2) photo_2026-06-21_10-55-40

Коментарі
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x