Окупанти зруйнували стелу на в’їзді в Покровськ

Окупанти зруйнували стелу на в’їзді в Покровськ | Прихист

02 Січня 2025

Анна Целуйко

Сьогоднішній ранок для Покровська розпочався з чергової атаки російських військ, які завдали удару керованими авіабомбами по міській інфраструктурі.

Про це повідомила Покровська міська військова адміністрація.

Одним із наслідків руйнувань стало пошкодження стели на в’їзді до міста, і одну з її літер відкинуло до дороги.

Український військовий, зв’язківець Павло Вишебаба, який проїжджав поруч, зупинився, щоб забрати одну з літер, яка лежала на дорозі.  Літера «П», що була відкинута вибухом, стала уламком історії міста та частиною національної пам’яті.

Коментарі
Інші новини