Передавали розвіддані представнику спецслужби держави-агресора: у Дніпрі затримано трьох агентів рф

Передавали розвіддані представнику спецслужби держави-агресора: у Дніпрі затримано трьох агентів рф | Прихист

04 Лютого 2023

Влад Папко

За даними слідства, троє проросійськи налаштованих мешканців Дніпропетровщини добровільно погодилися на пропозицію допомагати представникам спецслужб РФ в проведенні підривної діяльності проти України.

Про це повідомляє Дніпроперовська обласна прокуратура.

Виконуючи завдання російського куратора, агенти підшукували та вербували громадян України для систематичного збору інформації військового характеру представникам держави-агресора. У подальшому підозрювані передавали інформацію ворогу через закриті канали зв’язку. За співпрацю з окупантами їм обіцяли посади в окупаційній владі в разі входження російських військ на територію Дніпропетровської області.

У Дніпрі затримано трьох агентів рф 1

У Дніпрі затримано трьох агентів рф 2

У Дніпрі затримано трьох агентів рф 3

У Дніпрі затримано трьох агентів рф 4

У Дніпрі затримано трьох агентів рф 5

У Дніпрі затримано трьох агентів рф

Під час санкціонованих обшуків за місцями мешкання підозрюваних вилучено корпуси гранат РГД-5, Ф-1, РГН із запалами, патрони, автомат АК-74У, пістолет, мобільні телефони, комп’ютерну техніку із доказами їх причетності до протиправної діяльності.

Підозрюваних затримано під час виконання чергового завдання представника держави-агресора. Наразі усім учасникам обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини