В Нікополі виявили тіла двох підлітків в автомобілі

В Нікополі виявили тіла двох підлітків в автомобілі | Прихист

02 Січня 2023

Влад Папко

2 січня  у м. Нікополь на території одного з гаражних кооперативів в автомобілі виявили тіла двох підлітків.

За інформацією з власних джерел, компанія підлітків зустрічала Новий рік в одному з гаражів у кооперативі. Під час святкування одна пара, 17-річний хлопець та 16-річна дівчина, відішли до сусіднього гаражу і закрились там в автомобілі. Вранці їх тіла виявили співробітники правоохоронних органів.

Попередня причина смерті – підлітки заснули в автівці та задихнулися від вихлопних газів. На місці події працює поліція.

Щиро співчуваємо рідним та близьким.

Коментарі
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x