Вночі оукпанти обситріляли Нікополь та Марганецьку громаду

Вночі оукпанти обситріляли Нікополь та Марганецьку громаду | Прихист

30 Листопада 2022

Влад Папко

росіяни не вгамовуються з обстрілами Нікопольщини. Про це повідомив голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.

На ранок накрили вогнем з «Градів» та важкої артилерії сам Нікополь та Марганецьку громаду.

Туди прилетіли майже 30 снарядів.

Люди неушкоджені.

Представники ДСНС проводять обстеження обстріляних територiй. З‘ясовують деталі.

У інших районах людей усю ніч попереджала сирена. Та обійшлося без атак. І на цю хвилину спокійно.

Коментарі
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x