Підтримати “референдум” погодилися лише 10% мешканців Мелітополя

Підтримати “референдум” погодилися лише 10% мешканців Мелітополя | Прихист

26 Вересня 2022

Влад Папко

Міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомив, що лише 10% мешканців міста погодилися підтримати псевдореферендум через страх можливих тортур. Про це він розповів на брифінгу 26 вересня.

“Рашисти зіткнулися з першою проблемою, коли не змогли знайти необхідну кількість членів так званих виборчих комісій. Наші мешканці не захотіли колаборувати… Учора, на третій день цього фейкового голосування, вони (російські окупанти – ред.) змогли знайти лише 20% мешканців, які би погодилися взяти участь у цьому фейковому референдумі… Далі цікавіше: із 20% людей, яких вдалося знайти, лише 10% погодилися підтримати фейковий референдум, сказали: “Так”, – зазначив мер.

За словами Федорова, згода 10% мешканців підтримати псевдореферендум – “це точно не їхні думки, а страх через ті тортури, ті примуси, які сьогодні здійснюють рашисти на території міста Мелітополь”.

“Приміром, голосування відбувається у супроводі автоматників, людей зі зброєю, рашистських солдатів. Людей просто хапають посеред вулиці і змушують голосувати не лише самим, а й загалом за всю сім’ю”, – розповів мер.

За день до завершення псевдореферендуму у Маріуполі Донецької області окупанти заявили про 77% явки. За словами радника мера Петра Андрющенка, людей змушують голосувати під дулами автоматів.

Раніше голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів, як відбувається пседореферендум на Луганщині. Окупанти використовують фальшиві голоси, людей змушують голосувати без документів та безпосередньо у місцях проживання.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини