Очільники міст Дніпропетровщини привітали українців з Днем вишиванки

Очільники міст Дніпропетровщини привітали українців з Днем вишиванки | Прихист

19 Травня 2022

Влад Папко

19 травня очільники громад Дніпропетровщини разом з головою облради Миколою Лукашуком привітали українців з Днем вишиванки. Побажали миру та злагоди.

 

Нагадаємо, щорічно 19 травня відзначається День вишиванки — свято традиційного українського одягу. Вишиванка — це предмет гордості українців. Це традиція, яка передавалася з покоління в покоління, попри численні утиски української культури.

Свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного. До нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиванку.

Коментарі
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x