VIІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку відбудеться онлайн

VIІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку відбудеться онлайн | Прихист

18 Березня 2021

Анна Целуйко

З 16 березня по 21 квітня відбудеться VIІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку – онлайн, який об’єднує всі регіони України на одній платформі. Громада, влада, бізнес та медіа зберуться разом, щоб обговорити соціальної активності в регіонах, привернути увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності та презентувати проєкти, які заплановані у 2021 році.

Весна – ідеальний час для планування та початку реалізації стратегій. Саме тому під час форуму учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятися досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів з інших організацій, можливості взаємодії для молоді та її залучення до суспільно корисних справ.

До участі у заході буди запрошені представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійники, донори.

Серію прямих трансляцій матиме змогу переглядати кожен українець на офіційній сторінці організації www.facebook.com/letsdoitukraineeco записи будуть збережені.

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини