Зміни до міських програм та вручення нагороди “За заслуги перед містом”: як пройшла п’ята сесія Нікопольської міської ради

Зміни до міських програм та вручення нагороди “За заслуги перед містом”: як пройшла п’ята сесія Нікопольської міської ради | Прихист

26 Лютого 2021

Марина Кобельнюк

26 лютого відбулася п’ята сесія Нікопольської міської ради. Вона почалася з урочистого вручення нагороди “За заслуги перед містом” нікопольцю Сергію Каданцеву. Нагадаємо, що 14 лютого чоловік врятував хлопчика, який провалився під кригу. Він виявив справжню мужність і, ризикуючи власним здоров’я, врятував дитині життя. За збігом обставин, нагороду йому вручили у день народження.Серед питань, за які голосували на сесії, затвердили зміни до таких міських програм: «Розвиток благоустрою та інфраструктури м. Нікополя на 2020-2022 роки», «Нікополь – прозоре місто» на 2019-2022 роки, «Розвиток фізичної культури і спорту в місті Нікополі на 2020-2022 роки», «Розвиток культури та промоції культурного потенціалу міста Нікополя на 2019-2023 роки», а також зміни і доповнення до програм  «Поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2019-2023 роки» та комплексної програми розвитку освіти міста Нікополя на 2019-2021 роки.

В черговий раз депутати не проголосували за створення Громадської ради, за це рішення віддали лише 12 голосів: 12 проти, 8 утрималось, 5 не голосували.
Після сесії міський голова Олександр Саюк провів прес-конференцію, де серед іншого дав відповіді на ряд питань від журналістів, у тому числі  щодо будівництва басейну, проблем з міськгазом та інших. Більше подробиць дивіться згодом у сюжеті нашої знімальної групи.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини