«Вимагаємо повернути газотранспортні системи громадам»: як пройшов мітинг у Покрові 19 лютого

«Вимагаємо повернути газотранспортні системи громадам»: як пройшов мітинг у Покрові 19 лютого | Прихист

20 Лютого 2021

Игорь Кобельнюк

У п'ятницю, 19 лютого, у Покрові пройшов “тарифний” мітинг. На нього зібралося близько 20 мешканців. Журналісти медіа-групи «Прихист» поспілкувалися з організатором мітингу Дмитром Трегубовим з організації “Конституційно-правовий конгрес м. Покров”: “Ми зібралися з питання тарифів. Наші вимоги повернення газотранспортної системи громадам, забрати її з області у олігархів, встановити низькі тарифи на транспортування. Також це й повернення пільг на електроенергію, щоб влада повернула пільги, які діяли до 1 січня 2021 року”.На сторінці "Конституційно-правового конгресу" також вказано: “Основні вимоги були такі:
1. Ініціювати сесію депутатів міської ради.
2. Прийняти рішення та звернутися до Верховної ради, Кабінету міністрів, президента України з вимогою повернути ГТС (газотранспортну систему) у власність громади, встановити граничу вартість, залучити аудит для перевірки якості послуги та інше…”.

dsc 7623

Покровчани, які прийшли на мітинг, нарікають на низьку якість газу в своїх квартирах. Кажуть, що навіть при увімкненому опаленні у їх квартирах температура не перевищує 15 градусів, тож доводиться постійно ходити і навіть спати в теплому одязі. Через низький тиск виникають й проблеми з гарячою водою: “Колонку буває вмикаю, а вода тече й не нагрівається. Взимку купатися неможливо, тому що вода тече трохи тепліше за кімнатну температуру”.  При цьому люди обурені, як зросли ціни. Пенсіонерка, з якою ми поспілкувалися, каже, що при пенсії в 2 600 гривень, лише за газ довелося сплатити 2100 гривень.

Загалом, чи то через холодну погоду, чи невір'я в те, що вдасться щось змінити, поступово мітинги стають все менш чисельними. До речі, сьогодні мав відбутися тарифний мітинг у Марганці. Можливо в них вдасться зібрати більше людей, бо саме там, зазвичай, проходили найбільш активні зібрання.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини