У 2020 році державною допомогою скористалися понад 20 тисяч діабетиків Дніпропетровщини

У 2020 році державною допомогою скористалися понад 20 тисяч діабетиків Дніпропетровщини | Прихист

09 Лютого 2021

Admin

Хворим на діабет держава допомагає повністю або частково придбати інсулін. Минулого року для 20 400 пацієнтів Дніпропетровської області медики виписали понад 255 тисяч відповідних рецептів, повідомляє сайт ДніпроОДА.
За державною програмою реімбурсації, хворі на діабет I типу отримують інсулін безкоштовно. У випадках, коли пацієнт бажає використовувати дорожчий за призначений лікарем аналог, державі доводиться доплачувати.
Нині у Дніпропетровській області проживає 20 390 хворих на цукровий діабет І типу. З них 937 – діти. Вони потребують щоденних ін'єкцій інсуліну. Так, у Нікополі в 2020 році завдяки перемозі в проекті «Бюджет участі» було придбано тест-смужки для дітей хворих на діабет I типу. До того ж, мешканці області, які хворіють на діабет II типу отримують медичні препарати за програмою «Доступні ліки».
Аби отримувати інсулін безкоштовно чи зі знижкою, вам треба звернутися до сімейного лікаря, який дасть направлення до ендокринолога. Він випише потрібний вам рецепт. З ним слід звернутися до аптеки, що вже долучалася до програми реімбурсації. Нині таких в області 93.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини