За яких умов у Нікопольській дитячій лікарні можна отримати безкоштовні медичні послуги?

За яких умов у Нікопольській дитячій лікарні можна отримати безкоштовні медичні послуги? | Прихист

21 Січня 2021

Admin

В кінці грудня у Нікополі по проспекту Трубників, 47 відкрили нову сучасну дитячу лікарню. Щоденно медичний заклад приймає малюків із Нікополя та регіону. Для надання допомоги маленьким пацієнтам лікарня уклала договір із НСЗУ, йдеться у сюжеті прес-служби міської ради. Так, безкоштовні медичні послуги надають пацієнтам, якщо у них є електронне направлення від сімейного лікаря або в екстрених ситуаціях. Проте, за деякі з них батькам маленьких пацієнтів доведеться заплатити. З їх повним переліком можна ознайомитись в реєстратурі медзакладу або на офіційній сторінці лікарні у соціальній мережі «Фейсбук».


На першому поверсі лікарні знаходиться поліклінічне відділення, центральне стерилізаційне відділення й лабораторія. Ведуть прийом вузькопрофільні спеціалісти, проводять планові оперативні втручання. На другому поверсі розташований стаціонар на 30 ліжок, палати інтенсивної терапії.


За словами директора Нікопольської дитячої лікарні В'ячеслава Мальгіна, у лікарні веде прийом лікар-алерголог. Окрім того, на базі дитячої лікарні буде вести безкоштовний прийом пацієнтів хірург із обласної дитячої лікарні. Записатися на прийом до нього можна у реєстратурі за телефоном 066 113 03 55.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини