Протокол нікопольської комісії ТЕБ: прогулянки на дамбі офіційно заборонені

Протокол нікопольської комісії ТЕБ: прогулянки на дамбі офіційно заборонені | Прихист

04 Квітня 2020

Admin

На позачерговому засіданні міської комісії з питаннь техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було внесено зміни до протиобмежувальних протиепідемічних заходів. Про це офіційно повідомила прес-служба Нікопольської міської ради.

Згідно протоколу до 24 квітня 2020 року у Нікополі заборонено:
–  відвідування парків, алей, скверів, зон відпочинку, кладовищ, лісопаркових та прибережних зон, у тому числі територію дамби та пляжу, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;
– відвідування дитячих та спортивних майданчиків, у тому числі, що розташовані на території закладів освіти;
– проведення всіх масових (культурних, розважальних спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів), крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовлених самостійно;
– з 6 квітня 2020 року перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.
Звертаємо увагу, що у протоколі дається конкретне визначення поняттю "громадське місце":

«‎Відповідно до ст. 1 Закону України від 22.09.2005 № 2899-IV громадське місце – частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично, або час від часу, в тому числі підїзди, а також підземні переходи, стадіони, без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно». 

Більш детально ознайомитись із протоколом та заборонами ви можете тут.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини