Яка доля очікує приміщення протитуберкульозного диспансеру?

Яка доля очікує приміщення протитуберкульозного диспансеру? | Прихист

21 Лютого 2020

Игорь Кобельнюк

В кінці минулого року кілька міст в Україні зіткнулися із закриттям стаціонарів у тубдиспансерах. Особливо це проявилося на Дніпропетровщині, де стаціонари лишилися тільки в Дніпрі та Кривому Розі.

В листопаді 2019 року закрили стаціонар і в Нікополі. А в січні 2020 року з’явилося повідомлення про те, що можуть закрити і протитуберкульозну службу в нашому місті, яка обслуговує не лише населення Нікополя, а й Покрова, Марганця, Нікопольського та Томаківського районів. Як виявилося, причина в тому, що будівля, в якій зараз приймають пацієнтів, знаходиться в аварійному стані.
Завідувачка диспансерно-поліклінічного відділення №5 Альбіна Шершньова розповіла нам про те, що до кінця березня лікарі будуть приймати у нинішній будівлі. Як буде далі — лікарі не знають. Для переїзду підшукують нову будівлю.

Ми звернулися до начальника відділу охорони здоров'я Нікопольської міської ради Анатолія Сукача, щоб дізнатися на якому етапі зараз перебуває пошук нового приміщення. Також ми дізналися про плани щодо перевезення до Дніпра тих пацієнтів, яким необхідне стаціонарне лікування.
Подробиці в сюжеті наших журналістів.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини