Благодійний фонд «Майбутнє Нікопольщини» ремонтує дороги

9 месяцев назад

Декларуючи основні напрямки діяльності благодійного фонду “Майбутнє Нікопольщини”, та, ознайомивши з ними мешканців нашого міста, благодійники зрозуміли  що необхідно вирішувати ще й ті проблемні питання, які потребують невідкладного втручання. “Здавалося б, не нашого втручання. Але в рідному місті «не нашого» не буває”, - комендують члени фонду. 

 

Спільними зусиллями благодійників та друзів фонду: торгівельного дому “Металург”, заводу металоконструкцій  “Укрспецсервіс” та підприємства “Техбудіндустрія”, в передостанній понеділок квітня, центральний проспект міста “попрощався” із старими ямами. 
Усунення недоліків на  центральній вулиці міста це не перша акція фонду з благоустрою за останній місяць. Нещодавно благодійники відреставрували дитячий майданчик по вул. Усова, що біля культурно-дозвіллєвого центру. Жителі прилеглого будинку звернулись із проханням привести до ладу напівзруйноване ігрове місце, яке стало для дітей небезпечним середовищем. Силами  фонду було встановлено нову пісочницю, завезено пісок, відремонтовано гірку та інші елементи дитячого майданчику. Новий облаштований осередок де малеча може проводити своє дозвілля безпечо, зявився і на вулиці Княжа. Плідна праця членів фонду та батьків  змінила  старе обличчя дитячого майданчику на нове. 
“Міській владі варто було б бути більш уважними до проблем міста, адже їх безліч”, - зазначають благодійники. Саме тому було вирішено розпочати роботу над найголовнішою проблемою міста — низькою якістю асфальтного покриття на центральних вулицях міста. З самого ранку 20 чоловік та 4 одиниці спец.техніки поралися із недоліками на дорогах.

 

“Не варто забувати, що децентралізація влади дала великі можливості створення в місті порядку і зручності проживання громадян.” Саме Благодійний фонд “Майбутнє Нікопольщини” має намір долати проблеми міста, які заважають комфортному проживанню нікопольців, самостійно.

 

Администратор

Реклама