У Нікополі згадали чорнобильську трагедію

У Нікополі згадали чорнобильську трагедію | Прихист

26 Квітня 2018

Администратор

IMG_5094В ніч на 26 квітня 1986 року у Київській області біля міста Прип’ять  на чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який змінив історію людства. Мешканцям чорнобильської зони довелось назавжди покинути власні домівки.  Сотні тисяч українців не вагаючись поїхали ліквідовувати  наслідки страшної аварії. На превеликий жаль, далеко не всі повернулися назад… А ті хто повернувся, мають проблеми зі здоров’ям і по сьогоднішній день. Багатьох ліквідаторів вже немає на світі.

26 квітня 2018 року виповнилося 32 роки  з дня аварії на  чорнобильській АЕС.  В цей день у Нікополі відбулася традиційна хода і мітинг біля пам’ятного знаку ліквідаторам та мирним жителям, які загинули внаслідок аварії на ЧАЕС.  На початку мітингу вихованці  театральної студії «Дебют» на декілька хвилин повернули усіх присутніх у 1986 рік.  Після виступу дітей хвилиною мовчання було згадано загиблих ліквідаторів.  У ході мітингу зі словами вдячності до ліквідаторів звернулись секретар міської ради Олександр Саюк, заступник міського голови Ольга Коник, помічник народного депутата України  Андрія Шипка Олеся Шулім. Ольга Коник на мітингу вручила знак пошани «Чорнобиль» членам Нікопольської громадської організації інвалідів, ліквідаторів та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС «Союз Чорнобиль»: Григорію Волику, Віктору Катруку, Володимиру Кучерявому, Миколі Лагоді, Ігорю Мазірову, Володимиру Плашихіну, Леоніду Цімерману, Юрію Чердаклієву, Юрію Конончуку.  Під час мітингу   помічник народного депутата України  Олеся Шулім вручила подяки від Андрія Шипка трьом ліквідаторам: Євгенію Кащуку, Леоніду Цімерману,  Миколі Патейчуку.

Звернулися до присутніх і ліквідатори  разом із вдовами. Останні попрохали владу усіх  рівнів звернути увагу на них, вдів. Адже вони у молодому віці лишилися одні з дітьми на руках.

Закінчився мітинг покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини