У Нікополі відзначили День добровольця

У Нікополі відзначили День добровольця | Прихист

14 Березня 2018

Администратор

IMG_3696

14 березня, Україна відзначає День  Добровольця. Дане свято було засноване 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою  вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Чотири роки тому, у березні, з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. 14 березня 2014 року, більше  п’ятсот бійців Самооборони Майдану прибули на полігон у с. Нові Петрівці у Київської області.

Вперше, День добровольця Україна відзначила у 2017 році.

IMG_3675

Цього року, у  Нікополі біля меморіалу «Захисник України»  відбувся загальноміський мітинг.  Під час мітингу, директор краєзнавчого музею Олександр Кушнірук розказав присутнім  історію свята. Окрім того, у ході мітингу  було надано слово волонтеру Олені Панкратенковій,  ветерану АТО Сергію Копчику та голові осередку партії «Свобода» Тетяні Білій. – Я   пам’ятаю, як мені у 2014 році приходилось допомагати добровольцям –  сказала  у своєму слові Олена Панкратекова. Пам’ятаю поіменно всіх, кому допомагала.  Зараз, ми всі бачимось у місті. На жаль, не всі  повернулися живими…

Хвилиною мовчання учасники зібрання згадали тих, хто поклав своє життя за Незалежність України. Закінчився мітинг покладанням квітів до пам’ятника. Відразу після мітингу  благочинний церков міста Нікополя УПЦ КП ієромонах Меркурій Скороход провів панахиду за загиблими на Донбасі.

Фото Марини Щученко

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини