Сучасна Новопавлівка

Сучасна  Новопавлівка | Прихист

14 Березня 2018

Администратор

IMG_3705

Усім відомо, нікопольські дороги бажають бути кращими, особливо в приватному секторі. В минулому році за кошти обласного бюджету була відремонтована чи не найдовша вулиця  приватного сектору  вул. Довгалівська, яка знаходиться на Новопавлівці.  Того ж року, область повинна була відремонтувати вулицю Електрометаллургів, але ремонт останньої лише встигли розпочати. Оскільки,  капітальний ремонт у приватному секторі затягнувся.

IMG_3711

Днями, ми вирішили поїхати на автобусі № 6 і подивитись, в якому становищі після снігу та морозів Довгалівська зараз. І так, за годину нашої їди ми побачили всього лише одну маленьку яму.   Якщо порівняти сучасне становище вулиці з її  становищем декілька років тому, то сьогодні вона виглядає значно краще.  Вся вулиця  заасфальтована,  з бордюрами та тротуаром в  кінці вулиці.   Проїжджаючи на автобусі, ми не змогли не звернути увагу на маленькі вулиці й провулки,   які ще  потребують ремонту. Повірте їх не мало.  Не змогло наше око оминути й становище  занедбаних  хат.  На превеликий жаль, їх там багато. Десь немає тільки  даху, а десь зовсім залишилось декілька стін від будинків.  Сумно. Адже, Новопавліка  є одним з найстаріших районів провінційного Нікополя.

IMG_3712

Проїхавшись приватним сектором на хвилинку можна замилитись:  чи дочекаються люди ремонту доріг по всім вулицям, коли вже багатенько власних будинків  потребують капітального ремонту.  А деяким з них вже і ремонт не допоможе.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини