30-та сесія Нікопольської міської ради

30-та сесія Нікопольської міської ради | Прихист

26 Січня 2018

Администратор

IMG_2594

26 січня відбулась 30-та сесія Нікопольської міської ради VII скликання. Вона була першою депутатською сесією у 2018 році. На ній були присутніми 27 депутатів  із 42-х.  Перед початком сесії міський голова Андрій Фісак нагадав присутнім, що 29 січня  Україна згадуватиме 100-річний бій під Крутами.   Очільник міста запропонував сесійній залі хвилиною мовчання згадати всіх, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави.  Далі перейшли до розгляду порядку денного.

Спершу депутатський корпус розглянув земельні питання. Відразу після них наші обранці внесли доповнення до рішення від 29.07.2016 «Про затвердження Статуту КЗ «Нікопольська Дитячо-Юнацька спортивна  школа №2 «Нікополь-98». Затвердили перелік об’єктів та підприємств м. Нікополя, на яких можуть проводитись громадські роботи, а також перелік видів суспільно-корисних робіт. А також, положення про відділ з питань приватизації, оренди та майна комунальної власності. До того ж,  депутати затвердили порядок розгляду електронної петиції, адресованій Нікопольській міській раді.

IMG_2590

Не оминули й питання  ліквідації газети «Нікопольська правда». Присутні депутати проголосували за  припинення діяльності КП «Видавничий центр». Саме до цього центру й відносилась вищезгадана газета.  Після прийняття цього рішення  були заслухані річні звіти двох заступників міського голови Юрія Сокола та Світлани Загрудної. Відразу після заслуханих звітів депутати розглянули депутатський запит Максима Юхно та не підтримали свого колегу.

В кінці сесії присутні депутати підтримали внесення доповнень до «Комплексної програми поліпшення медичного обслуговування населення міста Нікополя на 2016-2018 роки», затвердили зміни до «Міської програми фінансової підтримки  КП « Міські автомобільні дороги – 1» на 2017-2019 роки та затвердили програму розвитку житлово-комунального господарства м. Нікополя на 2017 -2019 року.

IMG_2588

Обіцяного в грудні питання, щодо покупки частин стадіону «Металург» у порядку денному не було. Його мають винести на найближчій сесії.

Закінчилась сесія повідомленням міського голови Андрія Фісака, щодо розгляду  резолюції  мітингу від 1 січня 2018 року. Тоді, на мітингу нікопольці проголосували за звернення до  депутатського корпусу з вимогою зняття  з російської мови статусу регіональної. Зараз дана резолюція знаходиться на розгляді в депутатських комісіях. Головуючий попрохав депутатів розглянути її і надати свої висновки.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини