У Нікополі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

У Нікополі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю | Прихист

05 Грудня 2017

Администратор

IMG_0301Щорічно, 3 грудня вшановують  міжнародний день людей з інвалідністю. Цей рік не став винятком. Напередодні, 2 грудня у спортивному залі «Спартак» відбулось закриття спартакіади «Дивись на мене, як на рівного».

IMG_0293Зранку, у першу неділю зими, для дітей з особливими потребами у Нікопольському Культурно – Дозвіллєвому Центрі  відбулась розважальна програма з виставою «Рудий, чесний, закоханий». Виставу дітям з особливими потребами показали вихованці Будинку дитячої творчості – театральна студія «Велика перерва».

IMG_0285 Вже по обіді,  дозвіллєвий центр зустрічав підопічних спортивно-оздоровчої організації «Аква», Українського товариства глухих та Українського товариства сліпих міста Нікополь. Для них підготували  концерт, в якому взяли участь міські творчі колективи та  артисти з марганецького УТОСу. Під час концерту, до присутніх з теплими словами звернулись: заступник міського голови Ольга Коник, голова  спортивно-оздоровчої організації «Аква» Антон Сіров та голова Нікопольського організації УТОС – Олександр Мойсак.

IMG_0307 Усі глядачі концерту отримали подарунки  від міського центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини