У Нікополі розпочинається щорічна благодійна акція «Святий Миколай – дітям»

07.11.2018 в 09:53

Попереду зима та новорічні свята. Одним з найулюбленіших зимових свят дітей є День Святого Миколая, який відзначають 19 грудня. Починаючи з 2010 року у Нікополі проходить щорічна благодійна акція «Святий Миколай – дітям». Започаткував проведення акції в нашому місті пластун Ігор Радченко. Вперше акція була проведена в 2001 році у Львові. Тоді до неї активно долучились пластуни з різних міст України. Підтримали акцію і в Нікополі.

Щорічно до неї долучаються школярі, студенти, молодь та просто небайдужі люди, адже метою акції є привітання діток з багатодітних родин у День Святого Миколая.

Працювати «миколайчики» починають за місяць-півтора до свята. Збирають іграшки по школам, вищим навчальним закладам, проводять благодійний аукціон побачень, флешмоб «миколайчиків» у многолюдних місцях Нікополя, аби назбирати кошти для солодощів на подарунки. За декілька днів до свята у місті починає працювати фабрика Святого Миколая, де волонтери пакують подарунки. В останній день акції, 19 грудня, помічники Святого Миколая поспішають до малюків, щоб привітати їх зі святом.

До участі у цьогорічній акції «Святий Миколай –дітям» можна долучитись, приєднавшись до спільноти акції у фейсбуці, та зв'язатись з адміністраторами групи.

Фото з архіву акції

Поделиться
Рекомендуем к просмотру:

Интервью с капитаном волейбольного клуба «Никополь» Андреем Муравчиковым

Открыта новая амбулатория на поселке Северном

Газета “Грані”, выпуск №11

Комментарии:

Добавить комментарий