Daily Archives: 14.04.2018

В Никополе обследовали качество дорожного покрытия

Опубликовано: 14.04.2018 в 20:55

Автор:

Категории: Новини на сайті

Безымянный По поручению губернатора Днепропетровской области в Никополе была создана комиссия по обследованию качества выполненных работ по ремонту дорожного полотна, которые выполнялись за средства областного бюджета в период 2015-2017 гг. В комиссию были включены балансодержатель, специалисты управления ЖКХ, представители общественности, представители специализированных организаций, которые имеют право осуществлять технический надзор за проведением данного вида работ. При участии созданной комиссии, в которую вошли, в том числе, представители #ГО_Прихист, была проведена инспекция дорожного полотна по улицам Довгалевская, Героев Чернобыля, Луговая, Херсонская, Княжа. В ходе обследования были выявлены дефекты укладки, такие как: лущение асфальта (Довгалевская, Героев Чернобыля, Херсонская), ямочность, выбоины (Героев Чернобыля, Довгалевская) и строительный мусор оставленный после проведения ремонтных работ. Все это будет зафиксировано в соответствующем акте, которые будет направлен в ОГА. По результатам проведенной инспекции заказчик сможет предъявить подрядчикам, ответственным за дефектные участки дорожного покрытия, соответствующие претензии и требования по устранению недостатков. Напоминаем, что на капитальный ремонт дорог, которые были обследованы, было выделено около 75 миллионов гривен.

В центрі міста діти гасили пожежу й надавали першу медичну допомогу

Опубликовано: 14.04.2018 в 20:41

Автор:

Категории: Новини на сайті

30656830_2019766854964267_1782702179946070016_n 12 квітні у Нікополі на Європейській площі відбувся міський етап XXIV Всеукраїнського фестивалю юних пожежників. У ньому прийняли участь загальноосвітніх шкіл міста. Кожна з команд складалася з шести чоловік. Протягом фестивалю юним пожежникам потрібно було надати першу медичну допомогу, зробити штучне дихання, швидко одягнути спец. одяг, за допомогою вогнегасника загасити багаття. А також загасити пожежу за допомогою пожежною машини. Усі етапи фестивалю юнакам та дівчатам треба було виконати якомога найшвидше. За правильністю виконанням того чи іншого завдання школярами спостерігали працівники Нікопольської пожежної частини та Червоного Хреста. Окрім того, за кожен етап командам нараховувалися бали. У кінці змагань підрахували усі бали і визначили найкращих. Так, перше місце отримала середня школа №6, друге – середня школа №8, третє – середня школа № 4. Тепер на переможців чекають зональні змагання юних пожежників. Вони відбудуться 25 квітня. Тоді у змаганнях прийматимуть участь команди-переможці з Нікополя, Марганцю, Покрова, Томаківки та Солоного. Минулого року у міському фестивалі дружин юних пожежників перемогли: 1 місце - КЗ «НСШ №5», 2 місце – СПМШ, 3 місце - «НСШ №16».

Відбулась найкоротша сесія VII скликання

Опубликовано: 14.04.2018 в 20:39

Автор:

Категории: Новини на сайті

30656851_2019568248317461_557639741755883520_n 12 квітня відбулась 34 (позачергова) сесія Нікопольської міської ради. На ній були присутні 29 депутатів з 42. Під час сесії депутати розглянули три питання. Перше питання стосувалося повторного розгляду міською радою рішення від 30 березня 2018 року. А саме: «Про надання дозволу громадянину Копилову Олександру Сергійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на вул. Святительській для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у місті Нікополі». Дію земельного питання, прийнятого в березні, було призупинено 3 квітня. Річ у тому, що на вищезазначену земельну ділянку претендують троє людей. Усі вони учасники бойових дій. Документи на отримання вищезгаданої ділянки вони подавали протягом року. На позачерговій сесії депутатами не було підтримано рішення щодо надання земельної ділянки на вул. Святительській Олександру Копилову. На наступній сесії до цієї ділянки депутати пообіцяли повернутися знов і розглянути всі три заяви в порядку подачі документів на них. Наступні два питання стосувалися надання грошової допомоги 88 мешканцям міста на загальну суму 220 300 гривень. Рішення були затверджені депутатами. Закінчилась сесія виступом Олександра Рибакова відносно останніх засідань ініціативної групи щодо створення Громадської Спостережної Ради. Депутат розповів колегам, як вони проходили й висловив свою думку щодо виключення представників ОСББ з процесу формування Громадської Спостережної Ради. На його думку вони мають право брати участь й входити до складу Підтримала промовця і Юлія Мотриченко. Згідно Закону України зараз ОСББ є тими самими громадськими організаціями. Детальніше дивіться на відео.