Нікопольщина отримала чергову партію гуманітарної допомоги для медичних закладів і лікарень

Нікопольщина отримала чергову партію гуманітарної допомоги для медичних закладів і лікарень | Прихист

03 Червня 2026

Влад Папко

Нікопольський район продовжує отримувати гуманітарну підтримку завдяки співпраці Нікопольської районної військової адміністрації з громадською організацією «Друзі спільноти Святого Егідія».

У межах чергової передачі допомоги 30 посилок було спрямовано до структурного підрозділу КНП «Дніпропетровський обласний центр крові» у місті Нікополь, а ще 107 посилок отримала КП «Нікопольська дитяча міська лікарня».

Співпраця з міжнародними партнерами триває вже тривалий час. За цей період гуманітарну допомогу неодноразово отримували медичні та соціальні установи району, а також родини, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну. Попри постійні обстріли та складну безпекову ситуацію, партнери продовжують підтримувати мешканців Нікопольщини.

Начальник Нікопольської районної військової адміністрації Іван Базилюк подякував за системну допомогу та увагу до потреб громади, наголосивши на важливості такої підтримки в умовах війни.

У районній військовій адміністрації висловили вдячність усім партнерам, які й надалі допомагають забезпечувати медичні та соціальні потреби жителів Нікопольщини.

Коментарі
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x