Колишньому голові Офісу президента та одному з фігурантів корупційної справи “Мідас”, яку ведуть НАБУ і САП, Андрію Єрмаку оголосили підозру.
Це підтвердила пресслужба антикорупційної прокуратури.
“НАБУ і САП викрили організовану групу, причетну до легалізації 460 млн грн на елітному будівництві під Києвом. Про підозру повідомили одному з її учасників – колишньому керівнику Офісу президента України”, – йдеться у заяві.
Підозру оголосили за ч. 3 ст. 209 КК – легалізація майна, одержаного злочинним шляхом.
Тривають невідкладні слідчі дії.
За даними НАБУ, будівництво вели у Козинській сільраді у Київській області у котеджному містечку “Династія”.
Там фігуранти нібито домовилися побувати чотири приватних резиденції для особистого проживання.
Площа кожної резиденції – близько 1000 кв. м, а вартість – близько 2 мільйонів доларів. Резиденції зводилися на ділянках загальною площею понад 8 гектарів, вартість яких могла перевищувати 6 мільйонів доларів.
