Представникам ОСББ Нікополя розповіли про компенсацію за пошкоджене або знищене війною житло

Представникам ОСББ Нікополя розповіли про компенсацію за пошкоджене або знищене війною житло | Прихист

22 Травня 2023

Влад Папко

Минулого тижня відбулася зустріч Тетяни Обиденної, першої заступниці міського голови, з представниками ОСББ, які займаються обслуговуванням багатоквартирних будинків у нашому місті. Головною темою обговорення став Закон України “Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України”. Учасників наради цікавило, як можна зафіксувати пошкодження та отримати компенсацію.

Тетяна Обиденна повідомила, що Кабінет Міністрів України вже розробив порядок надання фінансової компенсації для відновлення об’єктів нерухомого майна, але він стосується лише територій, які не перебувають у зоні активних бойових дій. На жаль, Нікополь наразі знаходиться в такій зоні, але все одно важливо знати про процедуру отримання компенсації.

Представникам ОСББ Нікополя розповіли про компенсацію

Місцева влада надає допомогу нікопольцям, які потребують допомоги у цьому питанні. Люди можуть звернутися до ЦНАП, де працівники приймуть їх заяви та допоможуть зареєструватися в українському електронному сервісі державних послуг “Дія”. Це дозволить забезпечити зручний та ефективний доступ до процесу отримання компенсації.

Нарада з представниками ОСББ була важливим кроком у забезпеченні інформаційної підтримки та допомоги мешканцям, які мають право на компенсацію. Вона надала можливість усім зацікавленим сторонам ознайомитися з процедурою та умовами отримання фінансової допомоги.

photo_2023-05-22_17-31-45

Таким чином, міська влада та представники ОСББ активно співпрацюють, щоб забезпечити належну підтримку та компенсацію для мешканців, постраждалих від бойових дій. Шляхом подання заяв та реєстрації в українському електронному сервісі державних послуг “Дія”, нікопольці зможуть скористатися доступними ресурсами та отримати необхідну допомогу для відновлення свого майна.

photo_2023-05-22_17-31-49

Коментарі
5 1 голос
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x