Окупанти планують “евакуювати” із ЗАЕС понад три тисячі працівників

Окупанти планують “евакуювати” із ЗАЕС понад три тисячі працівників | Прихист

10 Травня 2023

Влад Папко

“Енергоатом” повідомляє, що отримав інформацію про підготовку російських окупантів до “евакуації” з міста-супутника Запорізької атомної електростанції близько 3 100 людей.

Насамперед йдеться про вивезення 2 700 працівників станції, які підписали контракт із фейковим АО “Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС” або іншим підприємством Росатома, та членів їхніх родин.

Це потенційно загострить нагальне питання наявності достатньої кількості персоналу для забезпечення безпеки експлуатації АЕС навіть у поточному відключеному стані.

Водночас “Енергоатом” зі свого боку вживає всіх можливих заходів щодо формування необхідної кількості фахівців, здатних забезпечити безпечну роботу станції в перший період після її деокупації. Така команда вахтовим методом формуватиметься із працівників ЗАЕС, які зараз перебувають на контрольованій Україною території, а також фахівців з інших атомних станцій.

Єдиний шлях припинення російського безладу на ЗАЕС та гарантування її подальшої безпеки — це якомога швидша деокупація Запорізької АЕС, вигнання рашистів з Енергодару та передача контролю над станцією “Енергоатому”.

Коментарі
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x