Дитячий санаторій у Нікополі припиняє роботу

Дитячий санаторій у Нікополі припиняє роботу | Прихист

12 Травня 2023

Влад Папко

У Нікополі припиняє роботу дитячий санаторій. Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці закладу в Facebook.

“Мусимо повідомити, що наш центр припиняє свою роботу у зв’язку з реорганізацією нашого підприємства. На сесії обласної ради було прийнято рішення про реорганізацію шляхом приєднання, але фактично це означає ліквідацію підприємства, звільнення всього колективу та припинення надання якісних послуг з оздоровлення та реабілітації для дітей нашого регіону, який постійно потерпає від збройної агресії країни-терориста” — йдеться в повідомленні.

Дитячий санаторій у Нікополі припиняє роботу

Рішенням сесії обласної ради від 9 травня було звільнено виконуючу обов’язки директора Олену Герасименко.

“В той час, коли Дніпропетровщина стала одним із найбільших хабів для переселенців з усіх регіонів нашої країни, коли кількість дітей, яка виїхала з окупованих територій та зон бойових дій і потребує психологічного супроводу досягла критичного максимуму – приймається рішення про закриття центру та тим самим позбавляє можливості на реабілітацію!

Дитячий санаторій у Нікополі припиняє роботу

Ми вдячні всім, хто довіряв нашим працівникам найцінніше – своїх дітей! Вдячні тим, хто підтримував нас в найскладніші часи, хто допомагав нам розвиватися і ставати кращими! Віримо в Перемогу нашої країни! Віримо в те, що справедливості таки є місце в час змін та трансформації нашої країни! Долю сотень дітей не має вирішувати хтось один… Слава Україні! Героям Слава!”, — наголосив колектив установи.

Нагадаємо, влітку 2020 року ставало питання про те, щоб місто взяло цей заклад собі на баланс, проте воно так і не було прийнято.

Коментарі
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
1 Комментарий
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x