Для служби в ЗСУ та поліції у Нікополі готують собак-детекторів

Для служби в ЗСУ та поліції у Нікополі готують собак-детекторів | Прихист

22 Травня 2023

Юрий Брицкий

22 роки — саме стільки на території Нікополя працює розплідник НікоТьюб. За цей час інструктори виховали понад тисячу собак. Здебільшого — це тварини, основна задач яких охорона об’єктів. Однак від початку повномасштабного вторгнення діяльність дещо розширилася. Тепер тут готують ще й собак-детекторів. Їх використовують для пошуку вибухонебезпечних пристроїв та вибухівки.

Для виховання собак-детекторів на території розплідника обладнали спеціальні снаряди та тренувальні майданчики, а також закупили спеціальні імітатори запахів наркотичних речовин, вибухівки та боєприпасів.

Image156

Варто зазначити, що від початку повномасштабного вторгнення нікопольський розплідник прийняв до себе собак із окупованих міст Донецької області.

На сьогоднішній день у розпліднику живуть 12 дорослих службових собак. Інструктори зауважують, що важливим у дресуванні собак-детекторів є елемент гри. Тобто, тварин першочергово заохочують улюбленою іграшкою, а зовсім маленьких цуценят — їжею.

Image57

Не зважаючи на постійні обстріли, розплідник продовжує працювати та готувати собак для наших Збройних Сил, прикордонників та інших стратегічних служб.

Коментарі
0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x