Президента просять присвоїти Нікополю статус “Місто – герой”

Президента просять присвоїти Нікополю статус “Місто – герой” | Прихист

25 Квітня 2023

Влад Папко

На сайті електронних петицій до президента України є електронна петиція щодо присвоєння місту Нікополь статусу “Місто – герой”. Щоб голова держави розглянув дану пропозицію, необхідно зібрати 25 000 голосів. Наразі документ підписали всього 910 людей.

Збір підписів триває вже 2 місяці, а до його завершення залишилось 27 днів.

Нікополь Місто-герой

“Нікополь з липня щодня піддається обстрілам рашистів з протилежного берега Каховського водосховища. Сміливі люди цього незламного міста роблять й надалі робитимуть все можливе для збереження свого міста: вони волонтерять, воюють, працюють та просто вірять в найкраще. Тому, пане президенте, прошу вам надати Нікополю статус “Місто – герой”, бо воно цього заслуговує”, — зазначає автор петиції.

Поміж іншого, це вже не перша спроба зібрати голоси. До цієї петиції було ще 5 подібних, але кожна з них не набрала і 1 000 підписників. Максимальний результат – 830 людей. Майже у кожній з них мова йшла про щоденні обстріли, через які страждає мирне населення міста.

Нікополь Місто-герой 4

Відзнаку “Місто – герой України” встановлено “для відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії іншої держави (держав) проти України”.

Її присвоєння проводиться указом президента, подання про її присвоєння на розгляд глави держави вносять Кабінет міністрів, обласні держадміністрації. У поданні вказуються визначні геройські вчинки, особливі заслуги громадян, виявлені у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії іншої держави (держав) проти України.

Місту, якому присвоєно почесну відзнаку, вручатиметься основа верхівки держака прапора міського населеного пункту та стрічка почесної відзнаки.

Тож, якщо ви хочете підтримати цю ініціативу, то підписуйте петицію, перейшовши за цим посиланням.

Коментарі
4.6 7 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інші новини
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x